Geros savijautos puoselėjimas

Kūno formavimas

Ypatinga naujos technologijos, taikomos „Q Slimpress“ slėgio terapijai, savybė leidžia mums naudoti itin estetišką universalią įrangą, pasižyminčią unikaliu tikslumu ir saugumu.
Specialiai sukurtomis ir išbandytomis programomis siekiama pašalinti perteklinį skystį ir skatinti kraujo bei limfos cirkuliaciją. Kiekvienai sričiai pritaikomų funkcijų pasirinkimas: slėgis, palaikymo esant slėgiui laikas, pauzių tarp ciklų laikas. Taip pat galima išskirti vieną ar daugiau sričių – taip sukuriama veiksminga individuali procedūra.

TECHNOLOGIJA IR PROCEDŪRA

Ergonomiška „Q Slimpress“ sąsaja leidžia lengvai ir tiksliai pasirinkti kiekvienos procedūros tipą ir režimą unikaliame spalvotame jutikliniame ekrane. Individualizuota atminties kortelė įrašo kliento duomenis ir kiekvieno seanso eigą. Tai palengvina kosmetologo darbą, nes jis gali greitai patikrinti, kiek procedūrų jau buvo atlikta ir kiek dar reikės atlikti.

SLĖGINIS MASAŽAS KŪNO FORMAVIMO PROCEDŪROMS

Praktiškos kojų ir rankų juostos, pagamintos iš netoksiškų medžiagų, specialiai sukurtos taip, kad būtų užtikrintas teisingas suspaudimas, leidžiantis klientui itin ramiai jaustis atliekant procedūrą apatinėms ir viršutinėms galūnėms vienu metu ar atskirai.

VISIŠKAI SAUGI IR VEIKSMINGA PROCEDŪRA

„Q Slimpress“ greitai suteikia gerą savijautą, mažina įtampos ir sunkumo jausmą bei suteikia odai daugiau tonuso ir elastingumo. Procedūros saugumą ir tikslumą garantuoja automatinis kūno slėgio detektorius, kuris dedamas klientui ir perduoda per specialiai sukurtą programinę įrangą surinktus duomenis bei automatiškai nustato tinkamiausias procedūros vertes.

„Shape and Slim“

„Q Italy“ sukūrė produktų liniją, kurią reikia naudoti kartu su „Q Slimpress“. „Shape and Slim“ yra estetinė procedūra,
leidžianti sumažinti apimtis ir per keletą seansų suformuoti kūną, naudojant estetinį tvarstį.

KREMAI

• REGENERATING C.: Šveičiamasis ir atkuriamasis poveikis
• Q SLIMMING: Liekninamasis kremas
• Q TONE UP: Tonizuojamasis remas
• Q DRAINING: Skysčių pasišalinimą skatinantis kremas

TVARSČIAI

• Q CELL: Kūno formavimo tvarstis
• Q SLIMMING: Liekninamasis tvarstis
• Q TONE UP: Tonizuojamasis tvarstis
• Q DRAINING: Skysčių pasišalinimą skatinantis tvarstis

BUTELIUKAS

• RESHAPING PHIAL: Koncentruotas purškiklis kūno linijoms formuoti
• SLIMMING PHIAL: Koncentruotas liekninamojo poveikio purškiklis,
skatinantis skysčių pasišalinimą

Vis dar turite likusių klausimų dėl įrangos?

Drąsiai kreipkitės į mus ir mes mielai jus pakonsultuosime visais rūpimais klausimais. Tiek dėl įrangos, procedūros, apmokymų.