Selektyvus pulsuojantis masažas

Technologija ir paprastumas

Dėl išskirtinio spalvoto jutiklinio ekrano „Q Power Wave MPS“ valdymo centre, pasižyminčiame pažangiu dizainu, galima paprastai ir tiksliai pasirinkti kiekvienos procedūros tipus ir metodus. Itin intuityvi programinė įranga palengvina naudojimąsi įranga ir leidžia saugiai dirbti nuo pat pirmos procedūros be jokių abejonių ar rizikos.

smūginių akustinių bangų terapija

„Q Power Wave MPS“ grožio procedūra pagrįsta itin novatoriška technologija, kuri naudoja akustines bangas vietiniams riebalams ir celiulitui mažinti, odos tonusui ir elastingumui pagerinti.

Energijos bangos į kūną patenka per specialų antgalį ir virpesių pavidalu atlieka tikrą selektyvų pulsuojantį masažą. Taip skaidomos riebalinės ląstelės ir riebalų rūgštys išsiskiria į kraujotaką, kad organizmas galėtų jų atsikratyti atliekant drenuojantį masažą.

Akustinės bangos veikia skirtingai, priklausomai nuo to, į kokio tipo audinius (kaulus, minkštuosius audinius, odą) jos prasiskverbia. Paprastai jų vartojimas pakeičia ląstelių membranų pralaidumą ir pagerina medžiagų mainus tarp ląstelių, stimuliuoja natūralių biologinių atstatomųjų procesų suaktyvėjimą. Idealiai tinka pažengusiam celiulitui, strijoms ir lokalizuotiems riebalams šalinti.

TECHNOLOGIJA IR PROCEDŪRA

Specialus „Q Power Wave MPS“ antgalis skleidžia energijos bangas nuo odos paviršiaus iki giliausių epidermio sluoksnių. Užtepęs ant probleminės vietos laidaus gelio, specialistas uždeda antgalį ir pradeda atlikti lėtus, švelnius judesius. Seansas trunka apie 10–12 minučių, priklausomai nuo srities, kurioje atliekama procedūra. Norint užtikrinti ilgalaikį poveikį, reikia nuo 6 iki 12 procedūrų. Jau po pirmųjų užsiėmimų pastebimi žymūs patobulinimai. Procedūra stimuliuoja jungiamąjį audinį iki pat giliųjų dermos sluoksnių, atstato kraujagyslių kraujotaką, pašalindama sankaupas ir edemas, todėl sumažėja dažniausiai pasitaikančios grožio problemos: riebalai, celiulitas, skysčių susilaikymas ir kt. Tuo pat metu dermoje susidaro naujos, storos kolageno skaidulos, kurios sustiprina epidermį ir sukuria lygesnį paviršių, panaikindamos nemalonų „apelsino žievelės“ efektą.

IŠKARTO MATOMI REZULTATAI

• Pakoreguotos skaidulos • Geresnė kraujotaka • Celiulito žymių mažinimas • Geresnis odos elastingumas • Veikiamo ploto apimties sumažėjimas • Lokalizuotų riebalų mažinimas • Jungiamojo audinio stangrinimas „Q Power Wave MPS“, kurią lengva naudoti ir kuri duoda gerų rezultatų, veikia prieš celiulitą ir lokalizuotus riebalus tam tikrose kūno vietose, ypač šlaunyse, klubuose, apatinėje kūno dalyje ir rankose. Dėl to visiškai pakeičiama kūno forma, kūnas tampa lieknesnis, o oda – šilko švelnumo.

Efektyvi procedūra visiškai saugiai

„Q Power Wave MPS“ užtikrina veiksmingą procedūrą visiškai saugiai.

Energijos bangų spinduliavimą kruopščiai kontroliuoja valdymo programinė įranga, kuri prižiūri galingumą ir intensyvumą.

Procedūra taikoma tik išoriškai ant pažeistos vietos, nepaliečiant aplinkinių audinių, naudojant specialius produktus, yra visiškai neskausmingas ir neinvazinis, kad būtų pasiektas veiksmingas, saugus ir be šalutinio poveikio rezultatas.

Vis dar turite likusių klausimų dėl įrangos?

Drąsiai kreipkitės į mus ir mes mielai jus pakonsultuosime visais rūpimais klausimais. Tiek dėl įrangos, procedūros, apmokymų.