Nesenstantis grožis

Mikrodermabrazija
Radijo dažnis
Endomasažas
Elektroporacija
Biofotostimuliacija

„Q Skin Perfect 2.0“ yra naujausios kartos estetikos technologija, galinti atkurti pirminę odos būklę. Ši įranga
naudoja novatorišką protokolą, sujungiantį 5 taikomų technologijų efektyvumą: mikrodermabraziją, radijo dažnį (talpinis, atsparus, abliacinis ir frakcinis), dinaminį endomasažą, elektroporaciją, biofotostimuliaciją. „Q Skin Perfect 2.0“ turi inovatyvų linijinį valdymą, kuris
leidžia lengvai ir tiksliai pasirinkti kiekvienos procedūros tipus ir metodus unikaliame spalvotame jutikliniame
ekrane.

Itin moderni dar efektyvesnėms procedūroms skirta programinė įranga buvo sukurta, lyginant su ankstesne
technologija, pristatant naujus darbo protokolus, kurie veiksmingai pašalina daugelį dėmių. Lengvas ir intuityvus
„Q Skin Perfect 2.0“ leidžia jums visiškai saugiai dirbti nuo pat pirmos procedūros, išvengiant abejonių ir rizikos. Individualizuota atminties kortelė registruoja klientų duomenis ir gydymo eigą, todėl kosmetologas gali lengvai
valdyti informaciją ir greitai patikrinti, kiek procedūrų jau buvo atlikta ir kiek dar reikia atlikti

Šiluminio efekto galia

„Q Skin Perfect 2.0“ yra išskirtinė „Q Italy“ sukurt procedūra veido ir kūno odai atkurti. Veiksmingas 5 taikomų technologijų derinys užtikrina puikius procedūrų rezultatus daugeliu epidermio netobulumų atvejų: raukšlių, dėmių, randų, spuogų, strijų, celiulito, riebalų ir „apelsino žievelės“ odai. „Q Skin Perfect 2.0“ taip pat taiko naujovišką dalinio radijo dažnio metodą, kuris leidžia perduoti didesnį energijos kiekį veikiamam audiniui (veido ar kūno), padidina teigiamą poveikį, nesukeldamas nepatogumų klientui ir neturėdamas jokio šalutinio poveikio. Ši technologija pasižymi tuo, kad vietoj vieno paviršiaus yra veikiami mikrokontaktiniai taškai, todėl idealiai temperatūrai pasiekti prireiks mažiau energijos ir laiko, o procedūra bus malonesnė klientui ir objektyviai efektyvesnė.

Kodėl ji geresnė, palyginti su kitomis rinkoje esančiomis technologijomis?
Procedūros metu derinama dinaminė terminė stimuliacija, skirta plastiniam dermos formavimui, ir tekstūros nelygumų korekcija, sukelia odos atjaunėjimo efektą visame jos storyje.

SPECIFINIS POVEIKIS

• Sutraukia kolageną skirtinguose gyliuose
• Laikui bėgant stimuliuoja fibroblastus
• Padidina mikrocirkuliaciją
• Pagerina vietinį ląstelių metabolizmą ir lipidų kiekį
• Padidina deguonies tiekimą

5 sąjungininkai

Mikrodermabrazija
Radijo dažnis
Dinaminis endomasažas
Elektroporacija
Biofotostimuliacija

Veiksmingas 5 taikomų technologijų derinys užtikrina puikius procedūrų rezultatus daugeliu epidermio netobulumų atvejų: raukšlių, dėmių, randų, spuogų, strijų, celiulito, riebalų ir „apelsino žievelės“ odai.

Estetinė procedūra „Q Skin Perfect 2.0“ įgyvendinama naudojant tam tikrus specialius rankinius įrankius, kurie skiriasi, priklausomai nuo taikomos technologijos ir darbo zonos. Galios rodikliai gali būti koreguojami pagal skirtingus odos tipus, o net endomasažo ir elektroporacijos procedūros yra visiškai neskausmingos ir neinvazinės.

ABLIATYVUS RADIJO DAŽNIS

Naudojant „Q Skin Perfect 2.0“ taip pat galima gydyti strijas, kurių atveju daugelis siūlomų sprendimų nuvylė. Naudodami naują odos atkūrimo metodą, jūs taip pat sukursite regeneracinį ir atstatomąjį odos ir epidermio audinių procesą, kuris padės atkurti odą ir sustabdyti jos senėjimą.

Autentiškas vaizdas

Išsamūs technologiniai tyrimai ir taikomų metodų analizė bei bendradarbiavimas su mūsų mokslo skyriaus vadovu sukūrė naują „Skin Resurfacing“ procedūrų protokolą, galintį pasiekti labai patenkinamų rezultatų pašalinant šiuos trūkumus:

• paviršinės ir gilios raukšlės,
• kuperozė,
• odos dischromijos,
• riebalinė hipersekrecija ir susiję sutrikimai: inkštirai, juodi taškai, išsiplėtusios poros,
• spuogų prevencija ir gydymas (taip pat aktyvioje stadijoje),
• randai,
• raudonos ir baltos strijos,
• „apelsino žievelės“ oda,
• veido ir kūno odos atpalaidavimas,
• I – II – III – IV stadijos celiulitas,
• riebalų sankaupos.

„Q SKIN PERFECT LINE“

„Q Skin Perfect Line“ yra inovatyvi kosmetinė linija, specialiai sukurta tam, kad skirtingais atvejais skatintų odos tonizavimą, senėjimą stabdantį poveikį ir audinių regeneraciją. Be to, norintiems geresnių rezultatų po procedūrų, „Q Italy“ sukūrė namų kosmetikos liniją su skirtingomis funkcijomis pagal
konkrečius poreikius.

Vis dar turite likusių klausimų dėl įrangos?

Drąsiai kreipkitės į mus ir mes mielai jus pakonsultuosime visais rūpimais klausimais. Tiek dėl įrangos, procedūros, apmokymų.