Formuojantis kūną masažas

Technologija ir paprastumas

„Q Massage“ slėgio terapijai taikoma ypatinga nauja technologija, kuri leidžia mums naudoti itin estetišką universalią įrangą, pasižyminčią unikaliomis tikslumo ir saugumo savybėmis. Specialiai sukurtos ir išbandytos programos padeda pašalinti perteklinį skystį ir skatina kraujo ir limfos cirkuliaciją. Funkcijos yra pritaikomos pagal kiekvieną sritį: slėgis, palaikymo esant slėgiui laikas, pauzių tarp ciklų laikas. Taip pat galima išskirti vieną ar daugiau sričių – taip
sukuriama veiksminga individuali programa.

SLĖGINIS MASAŽAS KŪNO FORMAVIMO PROCEDŪROMS

Praktiškos kojų ir rankų juostos, pagamintos iš netoksiškų medžiagų, specialiai sukurtos taip, kad būtų užtikrintas teisingas suspaudimas, leidžiantis klientui itin ramiai jaustis atliekant procedūrą apatinėms ir viršutinėms galūnėms vienu metu ar atskirai.

TECHNOLOGIJA IR PROCEDŪRA

Ergonomiška „Q Massage“ sąsaja leidžia lengvai ir tiksliai pasirinkti kiekvienos procedūros tipą ir režimą unikaliame spalvotame jutikliniame ekrane. Individualizuota atminties kortelė įrašo kliento duomenis ir kiekvieno seanso eigą. Tai palengvina kosmetologo darbą, nes jis gali patikrinti, kiek procedūrų jau buvo atlikta ir kiek dar reikia atlikti.

VISIŠKAI SAUGI IR VEIKSMINGA PROCEDŪRA

„Q Massage“ greitai suteikia gerą savijautą, mažina įtampos ir sunkumo jausmą bei suteikia odai daugiau tonuso ir elastingumo. Procedūros saugumą ir tikslumą garantuoja automatinis kūno slėgio detektorius, kuris dedamas klientui ir perduoda per specialiai sukurtą programinę įrangą surinktus duomenis bei automatiškai nustato tinkamiausias procedūros vertes.

„Shape and Slim“

„Q Italy“ sukūrė produktų liniją, kurią reikia naudoti kartu su „Q Slimpress“. „Shape and Slim“ yra estetinė procedūra,
leidžianti sumažinti apimtis ir per keletą seansų suformuoti kūną, naudojant estetinį tvarstį.

KREMAI

• REGENERATING C.: Šveičiamasis ir atkuriamasis poveikis
• Q SLIMMING: Liekninamasis kremas
• Q TONE UP: Tonizuojamasis remas
• Q DRAINING: Skysčių pasišalinimą skatinantis kremas

TVARSČIAI

• Q CELL: Kūno formavimo tvarstis
• Q SLIMMING: Liekninamasis tvarstis
• Q TONE UP: Tonizuojamasis tvarstis
• Q DRAINING: Skysčių pasišalinimą skatinantis tvarstis

BUTELIUKAS

• RESHAPING PHIAL: Koncentruotas purškiklis kūno linijoms formuoti
• SLIMMING PHIAL: Koncentruotas liekninamojo poveikio purškiklis,
skatinantis skysčių pasišalinimą

Vis dar turite likusių klausimų dėl įrangos?

Drąsiai kreipkitės į mus ir mes mielai jus pakonsultuosime visais rūpimais klausimais. Tiek dėl įrangos, procedūros, apmokymų.