Biorevitalizacijos sistema Nauja transderminio poveikio riba

Technologija ir paprastumas

Jau daugiau nei 10 metų elektroporacija pasaulyje pripažinta geriausia technologija veikliosioms medžiagoms per odą pernešti.

„Q Italy“ nuo pat savo veiklos pradžios klientams pasiūlė kelias elektroporacijos sistemas, atskiras arba sujungtas su kitomis technologijomis. Dabar ji didžiuojasi galėdama pristatyti labai svarbią šio metodo evoliuciją – „Q Dermo Deep“ biorevitalizacijos sistemą, kuri leidžia tiksliau reguliuoti transderminio poveikio gylį ir tuo pat metu padidinti produkto kiekio procentinę dalį (iki 90 %), o tai duoda daugiau nei puikius rezultatus veidui ir kūnui.

Botokso ir kitų invazinių metodų alternatyva

„Q Dermo Deep“ – tai „Q Italy“ sukurta elektroporacijos evoliucija, skatinanti giliausią veikliųjų ingredientų, esančių kosmetikos ir dermokosmetikos priemonėse, naudojamose veidui ir kūnui, patekimą, biorevitalizuojanti ir gerinantį audinių būklę kiekvienos procedūros metu ir po jos.

TECHNOLOGIJA IR PROCEDŪRA

Be to, kad „Q Dermo Deep“ veikia giliausiai, naudojant „Q Dermo Deep“ padidėja ant odos patenkančio produkto procentinė dalis. Veikliųjų medžiagų, kurios pasiekia veikiamą zoną, koncentracija iš tikrųjų yra 90 %, palyginti su 5 % tradicinių metodų, todėl greičiau suaktyvėja ląstelių medžiagų apykaita, o tai daro nuostabų poveikį daugeliui netobulumų.

PROCEDŪRA veidui ir kūnui

Jis kovoja su lokalizuotais riebalais ir strijomis, formuoja, lieknina visą kūną ir pagreitina svorio metimą, veikdamas giliai odoje. Jis idealiai tinka stangrinti suglebusius audinius, dėl amžiaus, nėštumo ar staigaus svorio netekimo sumažėjusį odos tonusą. Procedūra biologiškai atgaivina veido, kaklo ir dekoltė odą, kovoja su dehidratacija ir plona veido oda, suteikia elastingumo ir skaistumo.

stipriosios pusės

Išskirtinai „Italijoje pagaminta“ technika. Lengvai ir greitai taikomas metodas. Reguliuojamas veikimo gylis visoje odoje, 90 % produkto absorbuojama per odą. Nereikia jonizuotų veikliųjų medžiagų. Nėra šalutinio poveikio rizikos, būdingos kitiems pristatymo elektra būdams. Gilusis arba paviršinis poveikis, priklausomai nuo to, kokį odos audinį norima pasiekti (epidermį, dermą, poodinį audinį, riebalinį audinį). Veiksmo laikas, pauzė, maitinimo dažnis specialiai parinkti skirtingoms programoms.

KREMAI

„Q Dermo Deep“ veikliąsias sudedamąsias dalis perteikia per visą odą, tiksliau reguliuodamas jų veikimo gylį, todėl puikiai veikia veidą ir kūną:

  • Remodeliavimas ir kūno tonizavimas
  • „Apelsino žievelės sindromo“ mažinimas
  • Celiulito žymių mažinimas
  • Strijų mažinimas
  • Didesnis krūtų stangrumas
  • Pakėlimo efektas ir veido tonizavimas
  • Veido dėmės, tamsūs ratilai po akimis, odos dėmės, aknės požymiai

„Q Natural“ linija

„Q Dermo Deep“ yra avangardas biorevitalizacijos srityje. Dėl savo veiksmingumo giliai įsiskverbti į odą ir gebėjimo absorbuoti iki 90 % produkto,„Q Italy“ ištyrė visiškai natūralių produktų liniją, skirtą naudoti kartu su prietaisais.y“ ištyrė visiškai natūralių produktų liniją, skirtą naudoti kartu su prietaisais.

PRODUKTAI

“Q Natural“ linijos augalų veikliosios medžiagos drėkina, stangrina, regeneruoja ir tonizuoja visą kūną, giliai veikia, biologiškai atgaivina veidą ir kūną.

Produktai yra be parabenų, silikonų, SLE/SLS ir be jokio pridėtinio petrolatumo, todėl juos galima naudoti bet kokio tipo veido ir kūno odai be jokio šalutinio poveikio.

Vis dar turite likusių klausimų dėl įrangos?

Drąsiai kreipkitės į mus ir mes mielai jus pakonsultuosime visais rūpimais klausimais. Tiek dėl įrangos, procedūros, apmokymų.