Visapusiška grožio procedūra

Iš naujo atraskite natūralią formų harmoniją

Nuolat ieškant novatoriškų ir funkcinių sinergijų, sukuriamas Q Shaping Massage – prietaisas, skirtas kūno formavimui, riebalinio audinio mažinimui ir kovai su celiulitu. Jis gali būti taikomas pilvo sričiai, sėdmenims, kojoms ir yra itin universalus. Jis gali būti naudojamas derinant limfodrenažą ir trigubos energijos plokšteles, arba kaip dvi atskiras procedūras. Specialus kostiumas naudoja presoterapijos galią, padeda pašalinti perteklinį skystį ir skatina kraujo ir limfos cirkuliaciją, o plokštelėse derinamos net trys energijos: lazerio, biostimuliuojančios bangos ir atsparus bipolinis radijo dažnis, kad sutvirtintų, tonizuotų ir sustangrintų kūno audinius.

Itin universalus naujausios kartos aparatas leidžia neinvaziniu būdu daryti poveikį kūnui ir užtikrina procedūros efektyvumą. Išbandytos programos, metodai ir protokolai paverčia „Q Shaping Massage“ nepakeičiamu įrankiu bet kokiam grožio centrui, kuriame
derinamos aukštosios technologijos ir grožis. Inovatyvus, intuityvus ir patogus vartotojui dizainas, individualizuota atminties kortelė, kurioje saugoma su
kiekvienu klientu susijusi informacija, leidžia greitai patikrinti, kiek procedūrų jau buvo atlikta ir kiek dar reikės atlikti.

Triguba kūno formavimo sinergija

„Q Italy“ sukūrė modernią įrangą, skirtą kūno trūkumams šalinti, su integruota sistema, sudaryta iš trijų skirtingų technologijų. Dar didesnė inovacija slypi nuotoliniame režime: įranga nereikalauja nuolatinio kosmetologo dalyvavimo procedūros metu ir sumažina fizinį stresą, kurį sukelia įprasti metodai. Tuo pačiu metu galima atlikti veido procedūrą, jei to pageidauja klientas.

Trejopas energijos poveikis sklinda per aplikatoriaus plokšteles, kurios dedamos ant kūno neinvaziniam formavimui ir tonizavimui. „Q Shaping Massage“ yra greičiausia ir tiksliausia grožio priemonė, suteikianti akivaizdžius rezultatus jau po pirmųjų procedūrų.

Pilvas

Šlaunys

Sėdmenys

Kombinuotas poveikis

TECHNOLOGIJA IR PROCEDŪRA

„Q Shaping Massage“ turi aštuonis aplikatorius su lazeriniais diodais, biostimuliuojančiomis bangomis, radijo dažniu ir limfodrenažo kostiumą, pagamintą iš netoksiškų medžiagų, specialiai sukurto taip, kad būtų užtikrintas teisingas suspaudimas, leidžiantis klientui itin ramiai jaustis atliekant procedūrą apatinėms galūnėms. 

Pažvelkime į juos išsamiau.

Lazerinis diodas ir elektrinė stimuliacija veikia sinergijoje, skatina riebalų sankaupų pašalinimą, skysčių ir šlakų pašalinimą raumenų susitraukimais ir sukuria tonizuojantį poveikį patiems raumenims.
O radijo dažnis stimuliuoja naujų elastinių skaidulų ir kolageno susidarymą odoje, suteikdamas akivazdų ir ilgalaikį stangrinamąjį poveikį.

Su „Q Shaping Massage“ taip pat galima atskirai naudoti įvairias technologijas. Jame yra 9 specialios programos, skirtos įvairiems kūno trūkumams šalinti.

Įrodytas įvairių technologijų efektyvumas eksponentiškai padidėja derinant jas kartu su limfodrenažu. Limfodrenažinis masažas ypač tinka tiems, kurie gyvena sėslų gyvenimo būdą. 

DIODO LAZERIS

Tai vadinamoji „šaltojo“ lazerio šviesa: ji nedidina paodžio ar dermos temperatūros ir negali būti absorbuojama melanino,
todėl ją galima naudoti bet kuriuo metų laiku ir bet kokiam fototipui. Šaltojo lazerio poveikis skatina riebalų sankaupų
išsiskyrimą, ypač tose vietose, kur yra riebalinis audinys, pvz., vidinėje ir išorinėje šlaunų ar juosmens srityje, kurios mažiau
reaguoja į fizinį krūvį ar dietas.

BIOSTIMULIUOJANČIOS BANGOS

Ši nevalingų susitraukimų forma pirmiausia padidina veikiamos srities raumenų tonusą, o tai pagerina veninį limfos
nutekėjimą ir skatina lazerio veikiamų riebalų apykaitą. Dėl šių procedūrų kūnas formuojamas, nes raumenų tonusas padidina
odos tonusą ir skatina riebalų sankaupų bei audinių edemos mažėjimą. Tai taip pat padeda sumažinti kūno apimtis.

RADIJO DAŽNIS

Tai dvipolis rezistinis radijo dažnis, turintis vazodilatacinį poveikį, kuris padidina naujų elastinių audinių ir kolageno gamybą
ir skatina veninį-limfinį drenažą.
Jo poveikis labiausiai pasireiškia gerinant odos tonusą ir elastingumą.

Puikiai išvystyta versija

„Q Shaping Massage“ savo inovatyviu trigubu poveikiu puikiai įveikia odos netobulumus, kuriais dažniausiai skundžiamasi, nepriklausomai nuo amžiaus, kūno sudėjimo ar kūno svorio. Procedūros metu stimuliuojami milijonai riebalų ląstelių, kurių dydis eksponentiškai sumažėja. Teigiamas šios technologijos poveikis yra akivaizdus ir ilgai išliekantis.

  • GREITA IR NEINVAZINĖ
  • INTEGRUOTA SISTEMA
  • NEREIKALINGAS NUOLATINIS OPERATORIUS BUVIMAS
  • SUFORMUOTAS SILUETAS: ATSIKRATOMA IKI 5 CM NUO JUOSMENS
  • GREITI REZULTATAI, PASTEBIMI PILVO, KOJŲ IR SĖDMENŲ SRITYSE

Speciali kosmetika

„Q Italy“ ištyrė naujovišką kombinuotą procedūrų atlikimo būdą ir specialiai sukurtą diferencijuotą metodą, kad patobulintų įrangos veikimą. Be to, norintiems pasiekti geriausių rezultatų, buvo sukurta namų kosmetikos linija su skirtingų funkcijų produktais pagal asmeninius poreikius.

Vis dar turite likusių klausimų dėl įrangos?

Drąsiai kreipkitės į mus ir mes mielai jus pakonsultuosime visais rūpimais klausimais. Tiek dėl įrangos, procedūros, apmokymų.