Ilgalaikis laipsniškas plaukų šalinimas

Saugus ir malonus efektyvumas

„Q Italy“ daugelį metų atlieka intensyvius tyrimus lazerinių technologijų
inovacijų srityje, kad užtikrintų klientui lazerinės fotoepiliacijos procedūros
maksimalų saugumą ir laipsniško plaukų šalinimo rezultatus. „Q Epilaser 2.0“ ir
„Q Epilaser Space 2.0“ naudoja saugią ir veiksmingą sistemą, kuri leidžia
palaipsniui visiškai pašalinti plaukus nuo įvairių fototipų odos.
Lazerinis diodas skleidžia labai koncentruotą ir nuoseklų defokusuotos šviesos
spindulį, esant 808/810 nm bangos ilgiui, kurį tiesiogiai ir selektyviai sugeria
folikulo melaninas. Taip palaipsniui plaukai yra pašalinami visam laikui. Didelės
galios diodai užtikrina greitą, efektyvią ir malonią procedūrą. Be to, „Ice Cooler“,
vėsinimo sistema, apsaugo odą prieš procedūrą, jos metu ir po jos.

Du viename

„Q Epilaser 2.0“ ir „Q Epilaser Space 2.0“ bangos ilgis efektyviai veikia melaniną, nepažeisdamas aplinkinių zonų. Tai užtikrina saugią procedūrą net ir odai, kuri dėl senėjimo yra tamsesnio fototipo. „Q Epilaser 2.0“ ir „Q Epilaser Space 2.0“ šiluminis poveikis pasireiškia giliai dermoje ir padeda padidinti turimą energiją visoms ląstelėms, o galutinė nauda – audinių maitinimas.
„Q Epilaser Space 2.0“ yra sukurtas vadovaujantis klientų poreikiu atlikti greitesnę lazerinę procedūrą, skirtą plaukams ant labai didelių odos plotų, tokių kaip nugara ir kojos, pašalinti.
Galutinis infraraudonųjų spindulių diodų procedūros lazeriu poveikis – saugus laipsniškas nepageidaujamų plaukų ir pigmentinių dėmių šalinimas, stiprinant odos tonusą ir gerinant elastingumą

Q Epilaser 2.0 ANTGALIAI

1,2 CM² ANTGALIS

„Q Epilaser 2.0“ 1,2 CM² antgalis su išskirtine pažangiąja odos vėsinimo sistema, atlieka procedūras maloniai, apsaugo epidermį prieš procedūrą, jos metu ir po jos. Tiksli valdymo programinė įranga leidžia pagal asmeninius poreikius valdyti vėsinimo lygį, poveikio trukmę ir dažnį, tokiu būdu suteikdama galimybę naudoti didesnes energijos dozes ir pasiekti geresnį epiliacijos rezultatą bei išvengti nudegimų rizikos. Dvigubo vėsinimo sistema ir antgalis, pagamintas iš specialių medžiagų, leidžia diodui nuolat veikti geriausiomis sąlygomis, išsaugant jo savybes ir užtikrinant apsaugą nuo nusidėvėjimo.

2,4 CM² ANTGALIS

„Q Epilaser Space 2.0“ pasižymi visomis „Q Epilaser 2.0“ savybėmis, tačiau naudoja didelės galios diodą, galintį padidinti veikiamą plotą iki 2,4 cm². Naudojant 3000 vatų elektros šaltinį, antirefleksinis apdorojimas, atliekamas iš visų prizmės ir safyro pusių, neleidžia įvykti dispersijai, todėl sistema veikia efektyviau, palyginti su kitomis rinkoje esančiomis technologijomis. Pažangus vėsinimo metodas „Ice Cooler“, padidintas nuo 70 iki 135 CFM (kubinių pėdų per minutę), leidžia dirbti efektyviau ir saugiau žemesnėje nei 30 °C temperatūroje tiek vasaros sezono metu ir šalinant plaukus dideliuose plotuose.

Senėjimą lėtinantį poveikį suteik iainfraraudonųjų spinduliųla zerio panaudojimas pagal fotobiomoduliacijosir fotoselektyvios termolizės principus. Fotoselektyvi termolizė yra koncentruota į melaniną, sumažina paviršinių hiperpigmentacijos dėmių (amžiaus dėmių ar saulės dėmių) dydį ir matomumą, nepažeidžiant sveikos odos (fotosenėjimas).
Naudojant infraraudonųjų spindulių lazerį pagal fotobiomoduliacijos principus, gaunamas kitoks poveikis: šilumos pavidalu į odą perduodama energija yra atsakinga už dermos atstatymo procesų stimuliavimą (ang. Krono-Aging). Ši procedūra yra saugiausia klientui, neskausminga ir nereikalauja vaistinių preparatų naudojimo ar gyvenimo įpročių pokyčių.

„Q Epilaser 2.0“ ir „Q Epilaser Space 2.0“ yra saugūs ir veikia palaipsniui bei tinka visų fototipų odai. Dviguba vėsinimo sistema ir lazerinis diodas yra įmontuoti į ergonomiškus rankinius instrumentus, kad būtų galima greitai ir
neskausmingai atlikti procedūras.

Lygi ir atkurta oda

TINKA VISIEMS FOTOTIPAMS!!!

„Q Epilaser 2.0“ ir „Q Epilaser Space 2.0“ tinka įvairiems
odos fototipams ir apdoroja skirtingas veido ir kūno vietas, atsižvelgiant į asmeninius kliento poreikius.

VEIDO ODOS ATNAUJINIMAS SU LAZERIU

Senėjimą lėtinantį poveikį suteikia naujausio Italų ganintojo Q Italy Diodo lazerio panaudojimas pagal fotobiomoduliacijos ir fotoselektyvios termolizės principus. Fotoselektyvi termolizė yra koncentruota į melaniną, sumažina paviršinių hiperpigmentacijos dėmių (amžiaus dėmių ar saulės dėmių) dydį ir matomumą, nepažeidžiant sveikos odos (fotosenėjimas).


Naudojant Diodo lazerį pagal fotobiomoduliacijos principus, gaunamas kitoks poveikis: šilumos pavidalu į odą perduodama energija yra atsakinga už dermos atstatymo procesų stimuliavimą (ang. Krono-Aging), jaunina, stangrina, gražina jaunystę odai! 🥰


Tai metodika amžinių odos pakitimų korekcijai, kurie atsiranda dėl sumažėjusios kolageno gamybos, šiuolaikiškas būdas, skirtas atjauninti veido, krūtinės ir plaštakų odą. Šiuo būdu pašalinamos dėl saulės poveikio atsiradusios pigmentinės dėmės – saulės, amžiaus dėmės, strazdanos, melazma, blykšta randuose ar strijose esanti pigmentacija.


Atjauninimas lazeriu priskiriamas lengvoms, odą tausojančioms procedūroms. Tai netraumatizuojanti, trumpai trunkanti ir nesukelianti pašalinių reiškinių procedūra. Jos metu nėra pašalinamas viršutinis odos sluoksnis, o lazerio pulsais tiesiogiai stimuliuojami fibroblastai, kurie skatina elastino ir kolageno produkciją. Tokiu būdu sintezuojamas naujas kolagenas, vyksta odos atjauninimas.

SPECIALI PRODUKTŲ LINIJA

„Q Italy“ sukūrė specialią produktų liniją, skirtą odos priežiūrai prieš ir po lazerinės epiliacijos. „Q Skin Line“ yra
linija, kuri valo, drėkina ir apsaugo odą, be to, šios kosmetinės priemonės padeda kovoti su odos senėjimu ir
apsaugo odą nuo UVB ir UVA spindulių.

Q SKIN LINE - EPILASER

• GEL EPIL: specialus gelis lazerinei epiliacijai.
• ROSE CLEANSING LOTION: valiklis, naudojamas prieš
lazerinę epiliaciją.
• HYALURONIC ACID FACIAL GEL: nuo senėjimo saugantis
gelis veidui.
• HYALURONIC ACID AND BISABOLOLO ANTI-AGE CREAM:
nuo senėjimo saugantis kremas veidui.
• FACE/BODY SOOTHING FLUID: odą maitinantis ir
drėkinantis purškiklis.
• FACE/BODY REGENERATING CREAM: kremas, apsaugantis
nuo odos sustorėjimų.

Vis dar turite likusių klausimų dėl įrangos?

Drąsiai kreipkitės į mus ir mes mielai jus pakonsultuosime visais rūpimais klausimais. Tiek dėl įrangos, procedūros, apmokymų.