Q Shaping UP

Lazerinio ir sonarinio skenavimo technologijų sinergija

Technologijos ir paprastumas

Dėl išskirtinio spalvoto jutiklinio ekrano „Q Shaping Up“ valdymo centre, pasižyminčiame pažangiu dizainu, galima paprastai ir tiksliai pasirinkti kiekvienos procedūros tipus ir metodus.

Itin intuityvi programinė įranga palengvina naudojimąsi įranga ir leidžia saugiai dirbti nuo pat pirmos procedūros be jokių abejonių ar rizikos. Personalizuotoje atminties kortelėje saugomi kliento duomenys ir gydymo eiga, todėl kosmetologas gali lengvai valdyti ir greitai patikrinti atliktus ir dar neatliktus seansus.

SLĖGINIS MASAŽAS KŪNO FORMAVIMO PROCEDŪROMS

Praktiškos kojų ir rankų juostos, pagamintos iš netoksiškų medžiagų, specialiai sukurtos taip, kad būtų užtikrintas teisingas suspaudimas, leidžiantis klientui itin ramiai jaustis atliekant procedūrą apatinėms ir viršutinėms galūnėms vienu metu ar atskirai.

TECHNOLOGIJA IR PROCEDŪRA

Ergonomiška „Q Massage“ sąsaja leidžia lengvai ir tiksliai pasirinkti kiekvienos procedūros tipą ir režimą unikaliame spalvotame jutikliniame ekrane. Individualizuota atminties kortelė įrašo kliento duomenis ir kiekvieno seanso eigą. Tai palengvina kosmetologo darbą, nes jis gali patikrinti, kiek procedūrų jau buvo atlikta ir kiek dar reikia atlikti.

VISIŠKAI SAUGI IR VEIKSMINGA PROCEDŪRA

„Q Massage“ greitai suteikia gerą savijautą, mažina įtampos ir sunkumo jausmą bei suteikia odai daugiau tonuso ir elastingumo. Procedūros saugumą ir tikslumą garantuoja automatinis kūno slėgio detektorius, kuris dedamas klientui ir perduoda per specialiai sukurtą programinę įrangą surinktus duomenis bei automatiškai nustato tinkamiausias procedūros vertes.

„Shape and Slim“

„Q Italy“ sukūrė produktų liniją, kurią reikia naudoti kartu su „Q Slimpress“. „Shape and Slim“ yra estetinė procedūra,
leidžianti sumažinti apimtis ir per keletą seansų suformuoti kūną, naudojant estetinį tvarstį.

KREMAI

• REGENERATING C.: Šveičiamasis ir atkuriamasis poveikis
• Q SLIMMING: Liekninamasis kremas
• Q TONE UP: Tonizuojamasis remas
• Q DRAINING: Skysčių pasišalinimą skatinantis kremas

TVARSČIAI

• Q CELL: Kūno formavimo tvarstis
• Q SLIMMING: Liekninamasis tvarstis
• Q TONE UP: Tonizuojamasis tvarstis
• Q DRAINING: Skysčių pasišalinimą skatinantis tvarstis

BUTELIUKAS

• RESHAPING PHIAL: Koncentruotas purškiklis kūno linijoms formuoti
• SLIMMING PHIAL: Koncentruotas liekninamojo poveikio purškiklis,
skatinantis skysčių pasišalinimą

Vis dar turite likusių klausimų dėl įrangos?

Drąsiai kreipkitės į mus ir mes mielai jus pakonsultuosime visais rūpimais klausimais. Tiek dėl įrangos, procedūros, apmokymų.