Q Shaping UP

Lazerinio ir sonarinio skenavimo technologijų sinergija
Pilnas veido ir kūno pakėlimas

Dėl išskirtinio spalvoto jutiklinio ekrano „Q Shaping Up“ valdymo centre, pasižyminčiame pažangiu dizainu, galima paprastai ir tiksliai pasirinkti kiekvienos procedūros tipus ir metodus.

Itin intuityvi programinė įranga palengvina naudojimąsi įranga ir leidžia saugiai dirbti nuo pat pirmos procedūros be jokių abejonių ar rizikos. Personalizuotoje atminties kortelėje saugomi kliento duomenys ir gydymo eiga, todėl kosmetologas gali lengvai valdyti ir greitai patikrinti atliktus ir dar neatliktus seansus.

Technologijų sinergija

Naujausias „Q Italy“ produktas – „Q Shaping Up“ – prietaisas, kuriame naudojami du revoliuciniai metodai: lazerio ir sonarinio skenavimo technologija, kurių derinys suteikia veidui natūralų pakėlimo efektą, o kūnas tampa tonizuotas ir lieknesnis.

 

LAZERIS

Pastarųjų metų technologijų pažanga leido „Q-Italy“ sukurti naujo tipo infraraudonųjų spindulių lazerį, kurio bangos ilgis 905 nm. Šis bangos ilgis turi privilegiją, nes gali veikti giliai audiniuose, o tai palengvina prasta melanino absorbcija, todėl jis saugus net vasarą. Šviesos spindulys sukelia biostimuliuojantį poveikį, nes skatina ląstelių anabolinius procesus, gerina kolageno gamybą, audinių apykaitą ir didina fermento, skatinančio naujų glikogeno molekulių, energijos šaltinio anaerobinei veiklai, susidarymą, kiekį. Antiedeminis poveikis gerina veninių kapiliarų tonusą ir limfagyslių funkcionalumą, padeda pašalinti perteklinį fl. Priešuždegiminis poveikis pasireiškia stabilizuojant ląstelių membranas ir didinant ląstelių katabolitų šalinimą. Rezultatas – senėjimą stabdantis poveikis, padidėjęs veido ir kūno odos tonusas, regeneracija ir ryškumas.

SONARINIO SKENAVIMO TECHNOLOGIJA

Paskutinė pažangiosios estetikos riba – sonarinio skenavimo technologija. Metodas, leidžiantis išvengti kosmetinės chirurgijos atliekant kūno formavimo operacijas ir suteikiantis operatoriui galimybę „gyvai“ matyti, kaip veikia sonarinio skenavimo technologija, giliai ir visiškai kontroliuojant gydomas sritis. Ši technologija – tai didelis žingsnis į priekį energijos perdavimo mechaninėmis bangomis srityje. „Q Italy“ „Equipe“ ištirtas sonaras iš tiesų naudoja naują impulsų tiekimo formą, kontroliuojamą „grįžtamuoju ryšiu“. Tai reiškia, kad mechaninių bangų perdavimas iš antgalio kontroliuojamas ir modifikuojamas atsižvelgiant į susikertančių audinių akustinės varžos slopinimą. Poveikis pasireiškia iš karto: - Stipriai sumažėja šiluminis poveikis epidermiui ir didesnė energijos sklaida giliojoje dermoje ir poodiniuose audiniuose. - Suardomos išplitusio celiulito sankaupos ir pagerėja odos tonusas, o siluetas apskritai pasikeičia. - Veikiant mechaninėms bangoms, susidaro dirbtinės poros, į kurias paviršiuje ir giliai patenka svarbios veikliosios medžiagos. - Dėl mechaninių bangų atliekamo mikromasažo taip pat pagreitėja difuzijos procesai per ląstelių membranas ir skysčių perteklius pasišalina, sumažėja edemos. Rezultatas – tonizavimas, silueto pertvarkymas ir visiškas atnaujinimas.

„Q Shaping Up“ ir drono Grožio sistema

„Q Italy“ sukūrė veido ir kūno gaminių liniją, skirtą tiek salonui, tiek naudojimui namuose, skirtą papildyti mašinų veikimą ir padidinti jų teigiamą poveikį. Šios kosmetikos priemonės buvo sukurtos taip, kad veiktų specifiškai ir tikslingai, naudojant lazerinės ir sonarinės skenavimo technologijos dažnius.

ATEITIES ESTETIKA

Dronas, pastaruoju metu įvairiose srityse naudojamas technologinis prietaisas, tampa radikalaus pokyčio dermokosmetiniu herojumi: nukreiptas „Q Shaping Up“, jis iš tiesų gali giliai pernešti biomolekules, įveikdamas kliūtis, kurių įprastai tradicinis produktas negali įveikti. Pasiekus tikslinę ląstelę, dronas nukreipia veikliąsias medžiagas, todėl veido ir kūno oda atsinaujina. „Q Shaping Up“ ir „Drone Beauty System“ pristato ateities estetiką.

PRODUKTŲ LINIJA

 • DRĖKINAMASIS VEIDO SERUMAS NUO SENĖJIMO
 • BALANSUOJAMASIS NEŠVARIOS ODOS VEIDO SERUMAS
 • MAITINAMASIS JAUTRIOS ODOS VEIDO SERUMAS
 • ANTIOKSIDACINIS PAKELIAMASIS VEIDO SERUMAS
 • KŪNO LĄSTELIŲ MODELIAVIMO PRIEMONĖ
 • KŪNO SKYSČIO DRENAVIMO PRIEMONĖ
 • KŪNO SKYSČIŲ TONIZAVIMO PRIEMONĖ
 • KŪNO LIEKNINIMO PRIEMONĖ

MATOMI REZULTATAI PO PIRMŲJŲ SESIJŲ

Veidas ir kūnas iš karto taps šviesesnis ir atsigavęs. Veido raukšlės ir senėjimo požymiai sumažės, todėl iš karto atsiras natūralus pakėlimo efektas. Nuo pat pirmųjų procedūrų kūnas taps lieknesnis ir stangresnis, o siluetas bus išryškintas ir patobulintas.

Kaip veikia dronas

 1. Jis veikia molekulines kliūtis
 2. Jis aptinka ląsteles su trūkumais
 3. Jis veikia išskirdamas veikliąsias medžiagas

 

Vis dar turite likusių klausimų dėl įrangos?

Drąsiai kreipkitės į mus ir mes mielai jus pakonsultuosime visais rūpimais klausimais. Tiek dėl įrangos, procedūros, apmokymų.